Kodėl baltas vilkas?
Totemas. Vilkas nuo senovės laikomas vienas stipriausių dvasinių gyvūnų – totemų, simbolizuojančių galią bei išmintį. Vilkas pasižymi puikia intuicija, išlavintais instinktais ir aukštu intelektu, todėl yra laikomas puikiu medžiotoju. Daugelyje kultūrų vilkai laikomi aršiais ir bebaimiais plėšrūnais, vertais susižavėjimo ir pagarbos. Karatė kovotojas tam tikra prasme yra panašus į vilką, kadangi turi sugebėti panaudoti savo galią ir išmintį kovoje. Geri karatė kovotojai, kaip ir vilkai, yra verti susižavėjimo ir pagarbos.
Vilniaus simbolis. Gedimino sapno legendos dėka, geležinis vilkas laikomas Vilniaus miesto simboliu. Vilko simbolinė reikšmė yra pozityvi, ji atspindi karatė mokyklos "Baltas vilkas" veržlumą ir puikiai reprezentuoja Vilniaus miesto sportininkus kiokušin karatė varžybose.
Balta spalva. Balta spalva yra susijusi su šviesa, gėriu, švara, pagarba ir ramybe. Psichologiniu aspektu balta suvokiama kaip dvasinių vertybių simbolis. Japonų kultūroje balta spalva reiškia „tyrumą“ arba „tiesą“, todėl ji buvo pasirinkta kyokushin karatė sporto aprangos (kimono) spalva.
Baltas vilkas. Balto vilko simbolika yra svarbi pagonių religijoje. Baltas vilkas yra išminties ir pusiausvyros gyvenime simbolis. Baltas vilkas simbolizuoja gerąsias žmogaus savybes, ramybę ir pasitikėjimą savimi. Geras kovotojas, kaip ir baltas vilkas, turi turėti pusiausvyrą gyvenime, išlikti ramus įvairiose situacijose ir pasitikėti savo jėgomis.